Yeni Doğan Bebek Süsleri

Yeni Doğan Bebek Süsleri

Yeni doğan bebekler için çok özel tasarladığımız bebek süslerini hizmetinize sunuyoruz. 

Yeni doğan bebek süslerimiz erkek ve kız çocuklarımız için tasarlanabilmektedir. Ürünlerimiz arasında, kokulutaş tozundan yapılan bebek şekerleri olduğu gibi keçeden tasarlanan ürünlerimiz, esanslı-kolonyalı mantar tıpalı şişelerden tasarladığımız bebek şekerleri, diğer tip şişeler içerisinde sunduğumuz bambu çubuklu oda kokulu şekerlerimiz de yer almaktadır.

Kokulu taş bebek şekeri ürünlerimizin; vitrin içerisine koyabileceğiniz tarzda, ya da masa üzerinde oda süsü olarak kullanabileceğiniz tarzda kullanım alanı olabileceği gibi, isteğinize göre buzdolabı için magnet bebek şekerleri (mıknatıslı bebek şekerleri), olarak da kullanım alanı bulunmaktadır. Ürünler, kargolanmadan önce üzerlerine isteğinize uygun bebek kokusu damlatılarak hoş bir şekilde kokmaları sağlanmaktadır. Kokulu taş bebek şekerlerimiz, tül içerisine konularak üzerlerine bebek şekeri etiketi de konulmaktadır. Bebek Şekeri Etiketleri tasarlanabilmekte olup ücretsiz olarak hizmetinize sunulmuştur. Kokulu taştan üretmekte olduğumuz bebek şekerleri son dönemde son derece popüler olmakla birlikte ucuz bebek şekeri, uygun fiyatlı bebek şekerleri bulmak isteyen müşterilerimiz için de ayrı bir ilgi kaynağı durumundadır.

Bebek Şekeri – Mavi Şemsiye, Beyaz Tül, Erkek Çocuk, Kokulu Taş (1,5 TL)

Keçeden ürettiğimiz bebek şekerlerimiz de ürün portföyümüz arasında yerini almıştır. Keçe ürünlerimiz de kokulu taş ürünlerimiz gibi  ucuz bebek şekeri, uygun fiyatlı bebek şekerleri bulmak isteyen müşterilerimize hitap etmektedirler. Keçe ürünlerimiz, isteğinize uygun olarak çubuklu ya da magnet olarak tasarlanabilmekte ve çubuklu bebek şekeri, magnet bebek şekeri olarak müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Bebek Şekeri – Sevimli Bulut, Keçe Tasarım, Pembe-Beyaz, Kız Çocuk İçin, Magnet (1 TL)

Mantar tıpalı yuvarlak şişelerde esanslı olarak tasarlanan ya da diğer çeşit şişelerde oda kokulu olarak da tasarlanabilen bebek şekeri çeşitlerimiz bulunmaktadır. Şişe ürünlerimizden yuvarlak 25 cc / 50 cc şişelerde ucuz fiyatlı bebek şekerlerlerimiz olabileceği gibi diğer çeşit şişelerden daha süslü, daha alımlı bebek şekeri çeşitlerimiz de bulunmaktadır. Süslü bebek şekeri, alımlı bebek şekeri, VIP bebek şekeri, ilginç bebek şekeri arayan müşterilerimizin bizimle özel irtibat kurmalarında fayda vardır. Zira, internet üzerinde yüksek fiyatlara bulabileceğiniz bebek şekerlerini, resimlerini temin etmeniz durumunda sizler için çok uygun fiyatlara tasarlayabilmekteyiz.

Bebek Şekeri – Oda Kokulu, Bambu Çubuklu, Mavi-Beyaz-Duman Grisi, Erkek Çocuk İçin, Kolonya veya Gerçek Oda Kokusu, Ayıcıklı

Ayrıca, hastane odalarında da kullanabileceğiniz “Hastane İçin Bebek Süsleri” tasarımı da yapmaktayız. Örneğin hastane kapısı için kokulu taş tozundan ürettiğimiz kapı süslerimiz olduğu gibi, Ev şeklinde ahşap kapı süslemelerimiz de mevcuttur. Bu ürünlerimizin de erkek çocuk seçeneği olduğu gibi kız çocuk seçeneği de bulunmaktadır.

 

Kapı Süsü – Kız Çocuk, Ahşap Ev

Bebek şekeri fiyatları için, her daim WhatsApp (+90 506 496 4900) üzerinden ya da Instagram (@feyzanin_bebeksekerleri) üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Sayfamızı Beğenin